Najważniejsze święto w roku!

  

Moje drogie Panie! ❤️

Już jutro obchodzimy nasze święto! Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że poza naszymi urodzinami, to jeden z najważniejszych dni w roku! 😁 Tak więc składam wam najlepsze życzenia!🌷🌷🌷🌷 

 

Obyście każdego dnia miały powód do uśmiechu i żeby zawsze świeciło dla was słonko (dosłownie i w przenośni!)🌞🌞🌞. Żebyście wiedziały co dla was ważne i nie ustawały w drodze do celu! Żebyście od czasu do czasu nie bały się sobie odpuścić, gdyż każdy z nas potrzebuje przerwy!

 

Z punktu widzenia dietetycznego👩‍⚕️👩‍🍳, życzę wam także (i sobie również 😂), aby sałata smakowała wam równie bardzo jak czekolada, a wszystkie spożyte słodkości pięknie budowały nasze kobiece krągłości! Życzę wam i sobie także, aby nasze życie było zawsze smaczne, mimo, że wiecznie na diecie!

😘😘😘

 

Z tej okazji przypominam wam także przepisy na słodkie przekąski, których nie musicie zaliczyć do kategorii „cheat meal”! Możecie się cieszyć ich smakiem każdego dnia!

  1. Babeczki marchewkowe, czyli no need to cheat

  2. Pieczona owsianka z malinami i wanilią

  3. Czekoladowe ciasteczka z orzechami

  4. Pieczona owsianka z masłem orzechowym

  5. Pieczona owsianka marchewkowa

A jeśli zmęczycie się targaniem pięknych kwiatów, które dostałyście (lub kupiłyście sobie same), możecie spróbować: czerwonego koktajl mocy!

 

PS SIŁA JEST KOBIETĄ! Dowód niżej ⬇️⬇️⬇️

Kategorie: Bez kategorii