O mnie

Katarzyna Stachurska

Witaj!

Mam na imię Kasia i z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym. Obecnie zajmuję się marketingiem żywności medycznej. Muszę przyznać, że uwielbiam swoją pracę! Takie zróżnicowane doświadczenie nierzadko bywa zaskakujące, ale także znacznie poszerza horyzonty! 

Zdrowe jedzenie było i nadal jest dla mnie ważne… podobnie jak lody, czekolada czy makaron! Z tego też powodu staram się szukać „bezpiecznych” i smacznych rozwiązań na te przysmaki. Jako absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Universidade do Porto staram się bezboleśnie 🙂 wdrażać zasady zdrowego żywienia. Tym postanowiłam podzielić się z Tobą!

Blog „Wiecznie na diecie” powstał dla wszystkich tych, którzy po prostu są wiecznie na diecie. Czyli tak naprawdę dla każdego z nas! Bo bycie na diecie to nie tylko odchudzanie czy dieta eliminacyjna podczas alergii. To po prostu codzienne jedzenie. W końcu każdy z nas aby żyć, musi jeść.😊

Mam nadzieję, że moje przepisy będą stanowiły dla Ciebie ciekawą inspirację. Jako dietetyk muszę przyznać, że dieta nie kończy się nigdy. Dieta to styl życia, który jeśli jest właściwy, przynosi uśmiech i satysfakcję. I wbrew pozorom nie oznacza to licznych wyrzeczeń czy ograniczeń. Mając świadomość, że o swoje zdrowie należy dbać zawsze, warto znaleźć równowagę i takie rozwiązania, które odpowiadają właśnie Tobie.

Po przez swoje przepisy i artykuły staram się przekonać Cię, że twoja dieta nie musi być idealna. Powinna być realna! I najlepiej, na miarę twoich możliwości, zgodna z zasadami zdrowego żywienia. A więc, cieszę się, że przy okazji prowadzenia strony mogę dzielić się z Tobą moimi przemyśleniami na temat aktualnych trendów w żywieniu, a także zdrowych (i tych nieco mniej zdrowych) produktów i posiłków.

W wolnej chwili zajrzyj także do artykułów, jakie dla Ciebie przygotowałam. Będzie to dla Ciebie źródło rzetelnej wiedzy, popartej najnowszymi, wiarygodnymi badaniami (evidence – based medicine! #ebm 🙂).

Moje certyfikaty

Certyfikat dietetykpro Certyfikat dietetyka Katarzyna StachurskaCertyfikat dietetyka Katarzyna Stachurska